Pisanie24.edu.pl

Pisanie prac licencjackich i magisterskich

Wycena w 25 minut!

refresh

Wypełniając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych
przez właściciela serwisu lub przez firmy powiązane w celu realizacji zlecenia.

Gwarancja jakości

Jedynie u nas otrzymasz gwarancję jakości!

Każdy zamówiony tekst w naszym serwisie ma gwarantowaną jakość.

100% satysfakcji albo zwrot pieniędzy.

10 lat doświadczenia!

Dziesięć lat na rynku to najlepszy dowód naszego profesjonalizmu.

Ponad 10.000 zadowolonych klientów.

Tworzymy zgrany zespół absolwentów najlepszych wyższych uczelni w kraju. Każdy z nas ma przynajmniej 26 lat, tytuł naukowy magistra lub doktora.

Krótki termin to dla nas priorytet

Czas realizacji pracy licencjackiej, pracy magisterskiej, pracy zaliczeniowej i innego tekstu specjalistycznego zaczyna się już od 7 dni.

W ciągu 24-48 godzin napiszemy standardowy referat lub podobny tekst.

Czytaj więcej

Konkurencyjne ceny

Ceny zaczynają się już od 10 zł za stronę.

Koszt poprawek wliczony jest w cenę redakcji tekstu.

10% rabatu już od drugiego zamówionego tekstu.

Czytaj więcej

  • Gwarancja
  • 10 lat doświadczenia!
  • Szybko
  • Dobra cena

Pedagogika specjalna

Pedagogika specjalna jest działem pedagogiki oraz jednocześnie kierunkiem studiów. Pedagogika specjalna zajmuje się ludźmi wymagającymi wsparcia i pomocy w przekraczaniu trudności utrudniających im rozwój oraz przede wszystkim funkcjonowanie społeczne. Obiektem zainteresowania pedagogiki specjalnej są ludzie w każdym wieku, od niemowlęcia po osoby w sile wieku. Aby ukończyć studia o tym kierunku należy napisać pracę zaliczeniową. Tematykę wybiera student po konsultacji z promotorem. Tematyka może być związana z którymś z działów pedagogiki specjalnej czyli pedagogiką rewalidacyjną, leczniczą, korekcyjną, resocjalizacyjną czy terapeutyczną. Metody i techniki badawcze stosowane podczas pisania prac dyplomowych na tym kierunku są praktycznie dowolne. Najczęściej stosowane to sondaż ankietowy, wywiad czy informacje z różnego rodzaju dokumentów uzyskanych z placówek takich jak domy dziecka, zakłady poprawcze czy gminy. Pedagogika specjalna jest coraz częściej podejmowanym tematem z zakresu pedagogiki w ogólności. Nie jest zagadnieniem łatwym, ale wartym poświęcenia czasu i podjęcia go w pracy dyplomowej. Tematem należy zająć się bardzo dokładnie i wnikliwie, aby wynik pracy był prawdziwy i rzetelny.